radyolar

puanlar ne işe yarar?


piley puan sistemi, dinlerken kazanmanıza kazanırken de dinlemenize olanak sağlar. piley üzerinden radyo dinlerken kazanacağınız puanlar ile senede bir kaç defa gerçekleşecek olan "piley hediye çekilişleri" kapsamı altında en yüksek puana sahip üyeler hediye kazanma şansı elde edebilir.

peki nasıl çalışıyor bu puanlama sistemi? piley'de radyo dinlerken puan kazanabilmeniz için öncelikle piley'e üye olmalı ve üye girişi yapmış olmalısınız. gün içerisinde üye yapmış olan üyeler, yaptıkları giriş için (günde bir defa olmak üzere) 10 puan kazanırlar. ayrıca dinlediği her radyo için 5 puan kazanırlar. radyo dinlerken alacakları puanlar, her radyo için geçerlidir. fakat günde sadece bir kere aynı radyodan puan alabilirler. yani aynı radyoyu gün içerisinde bir kaç kere dinlese bile, sadece 5 puan almış olacaktır.

bu puanlar sistemde sürekli birikir. yılbaşı, bayram gibi özel günlerde piley'in düzenleyeceği hediye çekilişlerinde en yüksek puana sahip üyeler arasından bir kişi piley'den o çekilişe ait ödülü kazanaktır. piley, verilecek ödülü ve çekiliş tarihlerini saklı tutar. çekiliş yapılacağı zaman, sistem üzerinden kullanıcılara bir bilgi mesajı yollar.

puanlama sistemi hakkında aklınıza takılan veya sormak istediğiniz sorular olursa, iletişim sayfasından piley yöneticilerine ulaşabilirsiniz.